Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. płac

Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.
FORTE to jeden z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu. Meble tworzone są z pasją przez polskich i zagranicznych projektantów. Obecnie FORTE posiada pięć nowoczesnych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Ostrowi Mazowieckiej, Suwałkach, Białymstoku oraz w Hajnówce.

Twoje zadania:
Rozliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy,
sporządzanie rozliczeń dla ZUS, US, PFRON,GUS
Obsługa systemu Płatnik
Rozliczanie czasu pracy
Obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
Sporządzanie raportów oraz sprawozdań kadrowo - płacowych w programie Excel

Twój profil:
Wyższe wykształcenie
Minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze płacowym
Praktyczna znajomość podatków, ubezpieczeń społecznych i przepisów prawa pracy
Dobra znajomość pakietu MS Office
Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za powierzone zadania, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Bardzo dobra organizacja pracy
Mile widziana znajomość systemu SAP i doświadczenie w obszarze kadrowym

KORZYŚCI, które oferujemy:
Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku w ramach ZFŚS
Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
Program poleceń pracowniczych
Bony noworoczne dla dzieci pracowników
Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online
Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Dodano dnia: 07-02-2022

Zobacz wszystkie oferty FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji