Specjalista ds. rekrutacji

Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka

Szczegóły oferty:

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.
FORTE to jeden z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu. Meble tworzone są z pasją przez polskich i zagranicznych projektantów. Obecnie FORTE posiada pięć nowoczesnych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Ostrowi Mazowieckiej, Suwałkach, Białymstoku oraz w Hajnówce.

Poznaj 4 ważne powody, dla których warto do nas dołączyć:

Nasze rekrutacje są często zaskakujące. Rekrutowałaś/eś już brakarza? :)
Będziesz mieć wpływ na budowanie Candidate Experience
Staniesz się częścią firmy z 30-letnim doświadczeniem w produkcji mebli
Czekamy na Twoje pomysły dotyczące innowacji w zakresie rekrutacji

TWOJE ZADANIA:

Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska liniowe i specjalistyczne
Pozyskiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnych źródeł, w tym social media
Prowadzenie kilku projektu rekrutacyjnych jednocześnie
Rekomendowanie działań usprawniających procesy rekrutacyjne
Obsługa bieżących zadań z zakresu HR
Współpraca z biurami karier uczelni wyższych
Umiejętności obsługi programów (ATS, graficzne, pakiet office- zwłaszcza excel)

TWÓJ PROFIL:

Minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
Wykształcenie kierunkowe (wskazane ZZL, Psychologia, Socjologia)
Wiedza z zakresu narzędzi rekrutacji pośredniej i bezpośredniej
Doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych na różnych poziomach
Dbanie o pozytywne Candidate Experience
Proaktywne nastawienie na działanie, a przy tym samodzielność, skrupulatność i terminowość
Aktywne poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Power point, Excel)
Kreatywność, komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - minimum B2
Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

CO OFERUJEMY:

Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym "Żółty Słonik" dla dzieci pracowników​
Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
Bony noworoczne dla dzieci pracowników
Program poleceń pracowniczych
Szkolenia podnoszące kwalifikacje
Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online

Dodano dnia: 03-02-2022

Zobacz wszystkie oferty FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.