Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Rekrutacji

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Do naszego biura mieszczącego się na starym Mokotowie poszukujemy osoby, która ma doświadczenie w pracy biurowej, a jej ambicją jest rozwój w kierunku rekrutacji.

Zadania:

✔Aktywne poszukiwanie Kandydatów (direct search, executive search);

✔Screening i weryfikacja CV;

✔Przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych;

✔Prezentacja oferty Kandydatom;

✔Ocena i wybór Kandydatów;

✔Wsparcie Konsultantów w codziennej pracy;

✔Dbanie o wysoką jakość Candidate Experience;

✔Budowanie wewnętrznej bazy Kandydatów

Od kandydatów oczekujemy:

✔Biegła znajomość języka angielskiego;

✔Mile widziane doświadczenie w obszarze HR; ale chętnie wszystkiego Cię nauczymy!

✔Chęć rozwoju w obszarze rekrutacji;

✔Samodzielność;

✔Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Kandydatami;

✔Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Oferujemy:

✨ zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B bądź umowa zlecenie,

✨pracę pełną wyzwań oraz możliwość nabywania kolejnych umiejętności i doświadczeń,

✨duży zakres samodzielności oraz przyjazną atmosferę pracy,

✨pracę stacjonarną w kameralnym gronie rekruterów w kamienicy na warszawskim Mokotowie.

Dodano dnia: 07-12-2021

Premium Consultants

Zobacz wszystkie oferty Premium Consultants

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji