Specjalista ds. obsługi pracowniczej oraz kadrowej

Lokalizacja: Toruń

Folga S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji i pracy tymczasowej. Rekrutujemy pracowników tymczasowych oraz wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż - spożywcza, usługowa, metalowa, motoryzacja, budowlana. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji i wysokiej jakości usług zarówno naszym pracownikom jak i klientom, z którymi współpracujemy.

KRAZ: 21018

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik ds. obsługi pracowniczej oraz kadrowej.

Zadania:
- Telefoniczna i mailowa obsługa pracowników tymczasowych,
- Zapewnienie najwyższej jakości obsługi, zgodnie z przyjętymi standardami,
- Współpraca z działem kadr, legalizacji, rekrutacji, koordynacji,
- Wyszukiwanie atrakcyjnych cenowo i lokalizacyjnie kwater dla pracowników,
- Wsparcie koordynatorów w przygotowywaniu zestawień, rozliczeń ewidencji czasu pracy,
- Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania:
- Mile widziana znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego na poziomie bardzo dobrym,
- Znajomość języka polskiego na poziomie dobrym,
- Brak trudności w prowadzeniu rozmów telefonicznych (połączenia przychodzące),
- Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji,
- Dobra znajomość pakietu MS Office.
- Wysoka kultura osobista

Mile widziani:
- Studenci studiów zaocznych na kierunku Kadry i Płace lub pokrewnych.
- Osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,
- Praca na pełny etat,
- Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon),
- Wsparcie Naszego zespołu,
- Rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży HR.

Zainteresowany/a? - Aplikuj :)

Dodano dnia: 19-10-2021

Folga S.A.

Zobacz wszystkie oferty Folga S.A.