Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista/ka ds. rekrutacji - język ukraiński

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Folga S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji i pracy tymczasowej. Rekrutujemy pracowników tymczasowych oraz wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż - spożywcza, usługowa, metalowa, motoryzacja, budowlana. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji i wysokiej jakości usług zarówno naszym pracownikom jak i klientom, z którymi współpracujemy.

KRAZ: 21018

Zakres obowiązków:
- prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
- poszukiwanie chętnych do współpracy z naszą Firmą wśród zagranicznych agencji pracy (z Ukrainy, Białorusi oraz Azji),
- poszukiwanie pracowników w sposób bezpośredni - dotarcie do potencjalnego pracownika indywidualnie, np. poprzez serwisy ogłoszeń,
- tworzenie i publikowanie ofert pracy,
- tworzenie baz danych,
- monitorowanie rynku pracy,
- analizowanie i selekcjonowanie aplikacji kandydatów,
- współpraca z agencjami pracy tymczasowej i firmami doradztwa personalnego.

Nasze wymagania:
- minimum roczne doświadczenia na podobnym stanowisku,
- biegła/bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego/ ukraińskiego,
- znajomość obsługi Office 365,
- komunikatywność,
- samodzielność,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- kreatywność,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- zaangażowanie w wykonywane czynności.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- praca na pełny etat,
- atrakcyjne zarobki oraz premie i prowizje uzależnione od efektów pracy,
- szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy,
- wsparcie Naszego zespołu,
- rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży HR,
- realny wpływ na rozwój firmy.

Zainteresowany/a? Zaaplikuj ;)

Dodano dnia: 19-10-2021

Folga S.A.

Zobacz wszystkie oferty Folga S.A.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji