Specjalista ds. rekrutacji / Sourcer IT

Lokalizacja: Kraków

Obecnie w Comarch, w sektorze Telekomunikacji, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji/ Sourcera IT.

Stale realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska IT każdego stopnia w obszarach tj. testy, analiza, rozwój oprogramowania czy wdrożenia. To czego szukamy wśród kandydatów to przede wszystkim zaangażowanie i nastawienie na współpracę w dążeniu do realizacji postawionych celów! Szukamy talentu, który swoimi kompetencjami oraz postawą wzmocni nasz zespół i razem z nami będzie wspierać realizację strategii biznesowej oraz strategii HR sektora. A obszar sourcingu jest ich ważnym elementem.

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe
Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w skutecznym pozyskiwaniu kandydatów IT
Znajomość terminologii branżowej, techniki oraz narzędzi do wyszukiwania kandydatów metodą direct search
Umiejętność wykorzystywania social media w celu dotarcia do kandydatów (Linkedin, Facebook, inne)
Proaktywna postawa oraz umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań
Zaangażowanie oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
Znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej B2

TWOJE ZADANIA
Aktywne przyciąganie i wyszukiwanie kandydatów z obszaru IT oraz Telekomunikacji
Weryfikacja i selekcja kandydatów
Wykorzystywanie social mediów w celu przyciągnięcia kandydatów - bezpośrednia promocja ofert pracy w sieci
Budowanie partnerskich i profesjonalnych relacji z kandydatami
Współpraca z zewnętrznymi agencjami rekrutacyjnymi
Bieżąca współpraca z kadrą menedżerską, Biurem Sektora oraz Działem Rekrutacji Centralnej w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych
Budowanie i promowanie pozytywnego wizerunku marki Comarch SA na rynku
Analiza rynku pod kątem dostępności kandydatów o określonych kompetencjach i doświadczeniu

DLA CIEBIE

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość realizacji własnych pomysłów
Zdobywanie doświadczeń w branży telekomunikacyjnej, gdzie projekty IT realizujemy na każdym kontynencie
Możliwość pracy w modelu hybrydowym (częściowo zdalnie, częściowo w biurze)
Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/specjalista-ds-rekrutacji-sourcer-it/

Dodano dnia: 15-10-2021

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.