IT Rekruter

Lokalizacja: Kraków

Jeśli jesteś osobą otwartą, komunikatywną, lubiącą wyzwania oraz posiadasz doświadczenie w sourcingu kandydatów IT, dołącz do naszego zespołu! Czekamy właśnie na Ciebie!

PROFIL PRACOWNIKA

Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość narzędzi wykorzystywanych w IT sourcingu
Wykształcenie wyższe
Chęć pracy z ludźmi i zainteresowanie obszarem HR
Dobra znajomość MS Office
Doświadczenie we współpracy z managementem
Inicjatywa, samodzielność, zaangażowanie w pracę
Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

TWOJE ZADANIA

Aktywne przyciąganie i wyszukiwanie kandydatów z obszaru IT oraz telekomunikacji
Weryfikacja i selekcja kandydatów
Budowanie partnerskich i profesjonalnych relacji z kandydatami
Dbanie o utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy
Analiza rynku pod kątem dostępności kandydatów o określonych kompetencjach i doświadczeniu

DLA CIEBIE

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość pracy w modelu hybrydowym (częściowo zdalnie, częściowo w biurze)
Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka

Dodano dnia: 12-10-2021

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.