IT Recruitment Consultant 360

Lokalizacja: Kraków

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych.
Do naszego Zespołu HR Wise w Krakowie, poszukujemy zmotywowanej i pełnej pozytywnej energii osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
- Realizacja projektów rekrutacyjnych IT dla Klientów w całej Polsce
- Poszukiwanie kandydatów metodą direct&search oraz search&selection
- Aktywne pozyskiwanie Klientów, dla których będą realizowane projekty rekrutacyjne IT
- Kompleksowe zarządzanie procesem rekrutacji – od badania potrzeb Klienta po realizację procesu
- Budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami
- Doradztwo personalne dla Klientów i Kandydatów
- Współpraca z zespołem konsultantów HR Wise

Wymagania:
- Min. 2 lata doświadczenia poparte sukcesami, w realizacji projektów rekrutacyjnych IT
- Znajomość metod i źródeł pozyskiwania kandydatów
- Doświadczenie w sprzedaży usług HR
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- Bardzo dobra organizacja własnej pracy i umiejętność nadawania priorytetów
- Umiejętność współpracy w zespole
- Zainteresowanie branżą HR i rynkiem pracy

Oferujemy:
- Pracę w szybko rozwijającej się firmie doradztwa personalnego
- Udział w budowaniu i rozwijaniu biznes linii IT w firmie HR Wise
- Umowę o pracę
- Benefity pozapłacowe
- Wysoką kulturę organizacyjną firmy, współpracę i wzajemna wymianę doświadczeń
- Udział w licznych spotkaniach firmowych, eventach, itd.

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV poprzez Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Dodano dnia: 08-10-2021

HR Wise Sp. z o. o.

Zobacz wszystkie oferty HR Wise Sp. z o. o.