Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. kadr

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Do naszego zespołu poszukujemy osobę na stanowisko specjalista ds. kadr

Zakres obowiązków:

- Sporządzanie, aktualizacja kompleksowej dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę, dokumenty personalne, aneksy do umów, skierowania na badania).
- Kontrola terminowości badań lekarskich, zawieranie kolejnych umów o pracę.
- Zarządzanie danymi w systemie czasu pracy pracowników oraz wyjaśnianie niezgodności pojawiających się w systemie.
- Przygotowywanie danych do naliczenia listy płac przez firmę zewnętrzną (czas pracy wraz z nadgodzinami, nieobecności, dodatkowe składniki wynagrodzeń) oraz późniejsza weryfikacja listy płac.
- Bezpośredni kontakt z firmą kadrowo-płacową w zakresie administracji pracowniczej oraz naliczania wynagrodzeń.
- Tworzenie raportów.
- Współpraca z innymi działami firmy w zakresie kadr i płac.
- Przygotowywanie danych na rzecz audytów.

Nasze oczekiwania:

- Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie zatrudniającej powyżej 100 pracowników.
- Wykształcenie wyższe (kierunek księgowość, ekonomia, prawo, prawo pracy).
- Bardzo dobrą praktyczną znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych.
- Komunikatywną znajomość języka angielskiego (mile widziane).
- Bardzo dobrą znajomość MS Office, w tym programu Excel.
- Umiejętność budowania bardzo dobrych relacji z klientami wewnętrznymi.
- Zdolność analitycznego myślenia.
- Dobrą organizację pracy własnej i umiejętność wyznaczania priorytetów, a także samodzielność i systematyczność.

Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich
- Prywatną opiekę medyczną
- Kartę multisport
- Bonus za polecenie pracownika
- Premię frekwencyjną
- Możliwość awansu i rozwoju
- Darmowy posiłek
- Wsparcie
- Pracę w międzynarodowym środowisku
- Pozytywną atmosferę
- Możliwość nauki języka angielskiego

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem:

Dodano dnia: 07-10-2021

CLIPPER LOGISTICS

Zobacz wszystkie oferty CLIPPER LOGISTICS

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji