Specjalista ds. rekrutacji i projektów HR

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych
- prowadzenie różnorodnych działań oraz poszukiwanie nowych możliwości dotarcia do kandydatów
- bieżąca współpraca oraz raportowanie przebiegu procesów rekrutacyjnych do kadry zarządzającej
- prowadzenie wewnętrznych szkoleń wprowadzających dla nowych pracowników, przygotowywanie oraz aktualizacja materiałów onboardingowych
- współpraca z uczelniami oraz biurami karier w zakresie działań employer brandingowych
- realizacja projektów mających na celu m.in. tworzenie/usprawnianie oraz wdrażanie procesów oraz narzędzi z obszaru HR
- opracowywanie danych HR w postaci raportów/analiz/zestawień na potrzeby wewnętrzne w wyznaczonym obszarze

POSZUKIWANE KOMPETENCJE
- co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze HR, w tym doświadczenie w wewnętrznym dziale HR
- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, psychologia, ekonomia)
- szeroka wiedza na temat zagadnień HR (doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych oraz innych projektów z obszaru miękkiego HR)
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi
- nastawienie na współpracę w zespole, bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
- gotowość do realizacji różnorodnych projektów z obszaru HR, a także inicjatywa w działaniu
- mile widziana znajomość branży consultingowej (outsourcingu księgowego, doradztwa prawnego i podatkowego, audytu)

OFERUJEMY
- możliwość pracy w zespole, realizującym różnorodne działania w obszarach rekrutacji, rozwoju, CSR, komunikacji wewnętrznej
- duża samodzielność na stanowisku pracy i wpływ na działania realizowane w organizacji
- różnorodne projekty merytoryczne wzbogacające doświadczenie zawodowe (w tym tworzenie procesów HR od podstaw)
- zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo, z perspektywą stałej współpracy w przyszłości
- różnorodne benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
- program dodatkowych świadczeń pracowniczych, zapewniających kartę Multisport lub bony na różnorodne produkty/usługi (system kafeteryjny)
- dwa dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek oraz Wigilia)

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania poprzez formularz - https://roedl.elevato.net/pl/specjalista-ds-rekrutacji-i-projektow-hr,ja,2839

Dodano dnia: 09-09-2021

Rödl & Partner

Zobacz wszystkie oferty Rödl & Partner