Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Asystentka/Asystent ds. Kadr i Płac

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Obowiązki:
-Wsparcie administracyjno-biurowe działu kadr i płac
-Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym
-Wsparcie w przygotowywaniu raportów kadrowo płacowych
-Pomoc w prowadzeniu, weryfikacji i archiwizacji dokumentacji pracowniczej
-Bieżące wspieranie zespołu w zadaniach związanych z obsługą pracowników
Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
Branie udziału w przygotowaniu rozliczeń podatkowych PIT
Monitorowanie szkoleń BHP i badań medycyny pracy

Wymagania:
-Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
-Mile widziane doświadczenie w dziale kadr i płac
-Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
-Chęć ciągłego pogłębiania swojej wiedzy
-Sumienność, zaangażowanie
Umiejętność planowania pracy własnej

Oferta:
-Umowa o pracę
-Prywatna opieka medyczna
-Bonusy kwartalne
-Benefity pozapłacowe – MyBenefit
-Systematyczne szkolenia z zakresu kadr i płac
-Szkolenia z języka angielskiego
-Jasna ścieżka rozwoju
-Dogodna lokalizację, blisko stacji Metra Wilanowska
-Fantastyczna atmosfera pracy w zgranym zespole

Dodano dnia: 06-09-2021

Verita HR Polska Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Verita HR Polska Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji