Kierownik działu Kadr i Płac

Lokalizacja: Pszczyna

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:
Zarządzanie pracą działu w zakres wszystkich bieżących działań z obszaru HR
Prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
Przygotowanie i naliczenie listy płac dla pracowników
Przygotowanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych
Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników
Bieżąca obsługa pracowników w zakresie kadrowo- płacowym
Przygotowanie sprawozdań i deklaracji ZUS, US, GUS
Prowadzenie działań związanych z ZFŚS
Reprezentowanie Spółki przed organami zewnętrznymi tj. PIP, US, ZUS, PFRON, itp.
Sporządzanie zestawień, raportów i analiz dla Zarządu Spółki
Obsługa i rozliczanie PPK

Wymagamy:
Minimum 3-4 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Wykształcenie wyższe: preferowane z obszaru ZZL
Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
Mile widziana znajomość programu IFS Applications
Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
Mile widziana znajomość języka angielskiego
Odpowiedzialność, rzetelność terminowość

Oferujemy:
Stała praca (pełny etat) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Motywujące warunki zatrudnienia
Zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole
Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
Profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności
Benefity pozapłacowe
Miejsce pracy: Pszczyna

Dodano dnia: 20-08-2021

LeasingTeam Professional

Zobacz wszystkie oferty LeasingTeam Professional