Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja: Wałbrzych

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje do swojego zespołu osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. kadr i płac.

Miejsce pracy: Wałbrzych

Obowiązki:
-Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami
-Kontrolowanie i rozliczanie różnych systemów czasu pracy
-Monitorowanie absencji i ewidencji czasu pracy
-Przygotowywanie kompleksowej dokumentacji dotyczącej zatrudniania cudzoziemców
-Przygotowywania listy płac oraz naliczanie wynagrodzeń (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne)
-Monitorowanie szkoleń BHP, badań lekarskich
-Sporządzanie raportów kadrowo-płacowych na potrzeby firmy
-Wsparcie w sporządzeniu i przekazywaniu niezbędnych raportów i sprawozdań do ZUS, GUS, US i PFRON
-Obsługa programu Płatnik oraz PPK
-Współpraca z Klientami w zakresie kadrowo-płacowym

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe
-Doświadczenie w zakresie kadr i płac - minimum rok
-Znajomość zagadnień i przepisów z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych
-Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń
-Znajomość programów kadrowo – płacowych (Płatnik)
-Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
-Rzetelność i terminowość w realizacji zadań
-Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, zdolności analityczne
-Odpowiedzialność za powierzone obowiązki
-Zdolności komunikacyjne
-Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
-Umowę o pracę
-Wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i kompetencji
-Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju osobistego
-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-Przyjazną atmosferę pracy

Benefity:
-Elastyczny czas pracy
-Cykliczne imprezy integracyjne
-Świętowanie ważnych wydarzeń w Twoim życiu
-Dogodna lokalizacja oraz dobra komunikacja miejska
-Możliwość pracy zdalnej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy @ w temacie wpisując: Specjalista ds. kadr i płac Wałbrzych
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Dodano dnia: 04-08-2021

WorkProfi

Zobacz wszystkie oferty WorkProfi

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji