Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Płac

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Verita HR poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Płac
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
- Kompleksowe naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę dla około 150 pracowników
- Ewidencja czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich
- Przygotowanie rozliczeń podatkowych PIT
- Wprowadzanie i aktualizowanie danych w programie kadrowo – płacowym
- Administracja procesów płacowych
- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi - sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, PFRON
- Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
- Obsługa systemu bankowego w celu wysyłania przelewów do pracowników

Czego od Ciebie oczekujemy?:
- Doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku (min. 2 lata)
- Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
- Znajomości przepisów prawa pracy , zatrudniania cudzoziemców
- Bardzo dobrej obsługi pakietu MS Office
- Skrupulatności, odpowiedzialności i dbałości o szczegóły
- Mile widziana znajomość programu Optima

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Prywatną opiekę medyczną
- Jasną ścieżkę rozwoju
- Bonusy kwartalne
- Benefity pozapłacowe – MyBenefit
- Systematyczne szkolenia z zakresu kadr i płac
- Szkolenia z języka angielskiego
- Dogodną lokalizację, blisko stacji Metra Wilanowska
- Fantastyczną atmosferę pracy w zgranym zespole

Dodano dnia: 23-07-2021

Verita HR Polska Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Verita HR Polska Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji