HR Generalist

Lokalizacja: Warszawa

Verita HR specjalizuje się w rekrutacji na stanowiska w obszarze IT, finansów oraz SSC/BPO. Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań, takich jak outsourcing kadrowo-płacowy, RPO i media service. Ściśle współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
- zarządzanie obszarem polityki wynagrodzeń i benefitów
- tworzenie i aktualizacja regulaminów, procedur
- zarządzanie funduszem świadczeń socjalnych oraz rezerwą urlopową
- udział w bieżących projektach HR
- opracowywanie danych do raportów, analizowanie i rekomendowanie zmian
- prowadzenie szkoleń i komunikacji z zakresu prawa pracy

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- znajomość systemu Workday
- wykształcenie wyższe
- znajomość prawa pracy i jego praktycznych aspektów
- znajomość MS Office
- umiejętności analityczne
- elastyczność i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
- komunikatywność i nastawienie na współpracę
- samodzielność w działaniu i chęci doskonalenia

Oferta:
- zatrudnienie na postawie umowy o pracę
- praca w międzynarodowej firmie
- możliwość rozwijania kompetencji w ramach prowadzonych projektów
- przyjazne środowisko pracy

Dodano dnia: 08-07-2021

Verita HR Polska Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Verita HR Polska Sp. z o.o.