Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja: Warszawa

Czujesz się kadrowcem z krwi i kości i wiesz, że to jest właśnie Twoja misja zawodowa?
TO WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY DO NASZEGO ZESPOŁU!

OFERUJEMY:

- umowę o pracę
- pracę od poniedziałku do piatku i elastyczne godziny pracy
- pracę w biurowcu Warsaw Spire
- rozwój w najewiększej firmie branży fitness, liderem rynku
- świetną atmosferę i naprawdę ciekawe wyzwania
- kartę Multisport, BenefitLunch, system kafeteryjny i prywatną opiekę medyczną

TWOJE ZADANIA:

- samodzielna obsługa kadrowa współpracowników (umowy zlecenia i B2B)
- sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia (umów, aneksów, wypowiedzeń, porozumień itp.)
- weryfikowanie rozliczanych godzin pracy zleceniobiorców oraz list płac naliczanych przez zewnętrznego dostawcę usługi
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizowanie oraz o sprawny przepływ informacji związanych z procesem kadrowym
- odpowiedzi na zapytania pracowników i współpracowników
- praca na dużych zbiorach danych i tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby Zarządu
- udział w projektach dotyczących administracji personalnej

TO STANOWISKO DLA CIEBIE, JEŚLI:

- masz minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze kadr i płac
- znasz system Teta Constellation
- znasz od strony praktycznej prawo pracy i obszar ubezpieczeń społecznych oraz masz szeroką wiedzę z zakresu administracji kadrowo-płacowej
- wykorzystujesz w codziennej pracy program Excel i potrafisz za jego pomocą zweryfikować listy płac
- myślisz analitycznie i wyciągasz trafne wnioski a do tego bardzo dobrze czujesz się w kontakcie z innymi ludźmi
- dobrze radzisz sobie z presją czasu i bardzo dobrze organizujesz sobie pracę a ponad to samodzielnie rozwiązujesz problemy

Dodano dnia: 01-09-2020

Benefit Systems Oddział Fitness

Zobacz wszystkie oferty Benefit Systems Oddział Fitness