Office Manager

Lokalizacja: Lublin

Cześć! Do naszego biura w Lublinie poszukujemy energicznej, pozytywnej i zorganizowanej osoby na stanowisko Office Manager, której zadaniem będzie koordynacja pracy biura w Lublinie.

Jeżeli interesuje Cię praca w środowisku ukierunkowanym na rozwój, naukę oraz chcesz pracować w branży IT - dobrze się składa :) Szukamy właśnie Ciebie!

Cenimy sobie współpracę, uczymy się od siebie wzajemnie i szukamy zaangażowanych osób - takich jak Ty, więc dołącz do nas.

Twoje obowiązki będą obejmować

  • organizacja zakupów spożywczych i biurowych, współpraca z serwisem sprzątającym
  • opracowywanie i wdrażanie odpowiednich procedur oraz usprawnień dotyczących pracy biura
  • zarządzanie i dbanie o sprzęt komputerowy (m.in. PC, laptopy, drukarki, telefony), zamawianie i zarządzanie reklamacją sprzętu
  • planowanie i realizacja działań podtrzymujących dobrą atmosferę w biurze, organizacja wydarzeń firmowych
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura (wyposażenie, organizacja stanowisk pracy, wygląd biura, obsługa korespondencji i wysyłek firmowych)

Wymagania:

Oczekujemy od Ciebie

  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • praktycznej znajomości Google Docs
  • praktycznej znajomości sprzętu PC i urządzeń peryferyjnych
  • optymizmu i pozytywnego podejścia do życia
  • umiejętność ustalania priorytetów i rozwiązywania problemów
  • samodzielności i inicjatywy w prowadzeniu i wykonywaniu zadań
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku/w prowadzeniu biura

Dodatkowym atutem będzie:

  • zainteresowanie obszarem IT
  • wiedza z obszaru konfiguracji sieci LAN/WAN i Wi-Fi oraz bezpieczeństwa systemów sieciowych (switch, router, VPN)

Oferujemy:

Dołączenie do Frontkom to

  • owoce, przekąski, woda, kawa, herbata od poniedziałku do piątku ;)
  • dofinansowanie do karty sportowej, możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia medycznego
  • spotkania integracyjne
  • cotygodniowe bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • system poleceń
  • możliwość uczestniczenia w konferencjach i innych wydarzeniach branżowych opłacanych przez firmę
  • budżet edukacyjny
  • elastyczny czas pracy z możliwością częściowej pracy zdalnej
  • możliwość opracowywania i wdrażania Twoich rozwiązań - pracujemy w małych zespołach, więc każdy ma znaczący wpływ na to, jak pracujemy
  • praca w kreatywnym środowisku, które przyspieszy Twój rozwój zawodowy

Informacje dodatkowe:

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: jobs@frontkom.com z tytułem Office Manager lub skorzystanie z formularza zewnętrznego.

Dodano dnia: 01-09-2020