Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Lokalizacja: Warszawa

Sunday Polska to ogólnopolska firma, którą tworzą specjaliści od lat związani z branżą OZE. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnychi biznesowych od A do Z - wspieramy przy pozyskiwaniu preferencyjnego finansowania, montujemy i uruchomiamy instalacje, a także zapewniamy serwis i opiekę posprzedażową.

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy:

Młodszego specjalistę ds. Rekrutacji

Zakres obowiązków:
- ścisła współpraca z HR Business Partnerem,
- dokonywanie analizy CV
- scanning telefoniczny
- prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
- direct search
- wsparcie Managerów
- współpraca z poszczególnymi działami w firmie
- Employer Branding

Wymagania:
- minimum rocznego doświadczenia w rekrutacjach handlowców
- wykształcenie wyższe/ studenci zaoczni ( preferowane kierunki humanistyczne)
- dobrej organizacji pracy
- zaangażowania

Oferujemy:
- umowa o pracę
- podstawa+premia
- dofinansowanie do karty Mulitsport
- opieka medyczna PZU

Dodano dnia: 26-05-2020

Sunday Polska Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Sunday Polska Sp. z o.o.