IT Recruiter

Lokalizacja: Warszawa

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer Referencyjny: REK/05/2019
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

-Souring kandydatów za pomocą: Linkedin, Facebook, oraz innych alternatywnych źródeł jak: Stack overflow, GitHub, konferencje branżowe etc;
-Redagowanie opisów stanowisk i tworzenie ogłoszeń;
-Zamieszczanie ogłoszeń na portalach social media;
-Selekcja CV kandydatów;
-Screening call (phone, video chat via Skype);
-Przygotowywanie kandydatów do rozmów rekrutacyjnych;
-Przekazywanie feedbacku;
-Budowanie długofalowych relacji z kandydatami;
-Kontakt mailowy i telefoniczny z Klientem w celu przekazania CV / otrzymania feedbacku
-Market mapping rynku IT;
-Wsparcie w działaniach szkoleniowych dla nowych pracowników;
-Wsparcie dla mniej doświadczonych członków zespołu.

Wymagamy:

-Język angielski – poziom zaawansowany (C1);
-Min. 2 lata doświadczenia w rekrutacji IT;
-Teoretyczna znajomość technologii IT;
-Znajomość metod pozyskiwania kandydatów Direct Search;
-Nastawienie na realizację kwartalnych celów (targety finansowe);
-Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
-Zdolności perswazyjne i sprzedażowe;
-Terminowość i samodyscyplina;
-Kultura osobista i dojrzałość biznesowa
-Umiejętność pracy zespołowej;
-Chęć do dalszej nauki i samorozwoju.

Oferujemy:

-Udział w interesujących projektach międzynarodowych;
-Atrakcyjny system wynagradzania;
-Możliwość wdrażania własnych rozwiązań;
-Niezbędne narzędzi pracy;
-Dobra atmosferę w młodym i pomocnym zespole;
-Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
-Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez Grupę Kapitałową Verita HR: Verita HR Polska Sp. z o.o., HRO Personnel Sp. z o.o., SNW Sp. o.o., z siedzibami przy ulicy Puławska 182, 02-670 Warszawa – działających jako Współadministratorzy Danych Osobowych (dalej jako: WADO) w celu realizacji przez WADO przyszłych procesów rekrutacji oraz na udostępnianie tych danych Klientom WADO (podmiotom poszukującym kandydatów do pracy), zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych realizowanych przez WADO.

Dodano dnia: 11-05-2020

HRO Personnel

Zobacz wszystkie oferty HRO Personnel