Specjalista ds. Administracji Personalnej

Lokalizacja: Kraków

Proces rekrutacji na to stanowisko oraz szkolenia wprowadzające do pracy prowadzone są online

O nas

Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej. Dział Business Services jest liderem innowacji w obszarach takich jak: usługi HR, finanse i księgowość, łańcuch dostaw, inteligentna automatyzacja i transformacja biznesowa. Nasz międzynarodowy zespół pracuje nad ekscytującymi, wielojęzycznymi projektami z wiodącymi światowymi markami.

Kogo szukamy?

Profil kandydata

Poszukujemy osoby otwartej na kontakty z managerami i pracownikami oraz na współpracę z innymi zespołami z obszaru HR, jak również firmami zewnętrznymi. Osoby, która posiada dobrą znajomość prawa pracy i czasu pracy oraz wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne.

Od kandydatów oczekujemy również:

Min. 2 letniego doświadczenia pracy w dziale personalnym
Bardzo dobrej znajomości prawa pracy oraz czasu pracy
Dobrej znajomości języka angielskiego
Biegłej znajomości języka polskiego
Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office - w szczególności programu Excel oraz PowerPoint
Znajomości programu kadrowo - płacowego TETA oraz SAP mile widziana

Czym będziesz się zajmować?

Na tym stanowisku w szczególności będziesz odpowiedzialna/y za:
Prowadzenie i wdrażanie projektów i usprawnień w dziale Administracji Personalnej
Prowadzenie procesów związanych z uprawnieniami rodzicielskimi
Prowadzenie procesów związanych z odejściem pracowników z firmy
Prowadzenie szkoleń z zakresu prawa pracy i czasu pracy dla kadry zarządzającej
Udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników
Udział w wewnętrznych oraz zewnętrznych audytach/kontrolach
Doradztwo w zakresie prawa pracy i czasu pracy

Z kim będziesz pracować?

Jeśli wiążesz swoją karierę zawodową z pracą w Dziale Personalnym oraz posiadasz bardzo dobrą znajomość prawa pracy – ta oferta jest dla Ciebie.
Nasz zespół to:
Ciekawe i odpowiedzialne zadania i projekty
Zastosowanie w codziennej pracy narzędzi usprawniających i automatyzacji
Przyjazna i oparta na partnerstwie atmosfera pracy
Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów

Co oferujemy?

Atmosfera

Praca wśród świetnych ludzi, legendarna atmosfera
Nieformalny dress code
Coroczny piknik rodzinny
Niezapomniane wydarzenia integracyjne
Wolontariat pracowniczy oraz świetne programy CSR
Cenimy i szanujemy różnorodność pod kątem płci, narodowości, ról, wieku, zainteresowań
Wewnętrzne okazje do celebracji: Dzień Dziecka, Mikołajki i wiele innych
Wsparcie dla hobby pracowników: Business Run, e-sport games, koszykówka, siatkówka

Rozwój

Ścieżka liderska i ekspercka
Szeroka oferta szkoleń i dofinansowanie kursów
Baza wiedzy MIT Sloan Management Review Polska
Plan wdrożenia nowych pracowników oraz Buddy
Szeroka oferta szkoleń w klasie i e-learning
Dofinansowanie studiów podyplomowych i kursów
Wiele firm pod jednym dachem / wewnętrzni headhuntersi
Wewnętrzne eventy rozwojowe: konferencje, spotkania, communities
Platforma Education First do nauki j. angielskiego online

Benefity

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Premie, w tym także za polecanie kandydatów do pracy
Dodatkowe ubezpieczenie na życie
Dostęp do aplikacji MyAudiobooks - Rozrywka i rozwój osobisty podane dousznie
Bogaty pakiet dodatków do wyboru (fitness, siłownia, kino, itp.)
Równe szanse, technologie wspierające, racjonalne adaptacje
Prywatna opieka medyczna również dla Twojej rodziny
Stay Well helpline wspierająca w zakresie zdrowia psychicznego, dbałości o rozwój emocjonalny i budowania efektywnych relacji z ludźmi
Parkingi dla rowerzystów i carpooling
Kawa, mleko i szeroki wybór herbat dla każdego
Kwiaty antysmogowe w biurach
Leasing samochodu

Link aplikacyjny: https://jobs.capgemini.com/pl-gb/job/Kraków-Specjalista-ds_-Administracji-Personalnej/597441001/?locale=en_US

Dodano dnia: 09-04-2020

Capgemini Polska Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Capgemini Polska Sp. z o.o.