Specjalista ds. obsługi pracowników

Lokalizacja: Kraków

Dla naszego Klienta, znanej firmy na rynku krakowskim z branży inżynieryjno-budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania na tym stanowisku:

- Odpowiadanie na zapytania pracowników w obszarze benefitów
- Wsparcie dla pracowników firmy w odniesieniu do kwestii związanych z HR (np. wymiar urlopu wypoczynkowego, ekwiwalent urlopowy, zwolnienia chorobowe itp.)
- Zarządzanie administracją pracowników firmy, przygotowywanie dokumentów
- Wprowadzanie oraz aktualizowanie danych w systemie Oracle
- Dbanie o poprawność danych wprowadzanych do systemu
- Budowanie pozytywnych relacji z klientem wewnętrznym
- Ścisła współpraca z działem benefitów

Wymagania wobec Kandydata:

- Biegła znajomość języka angielskiego (obsługa również pracowników anglojęzycznych)
- Minimum dwa lata doświadczenia w obszarze HR/ administracji personalnej
- Chęć rozwoju w dziale HR
- Umiejętność pracy w zespole
- Dobra organizacja czasu pracy, dokładność
- Znajomość pakietu MS Office
- Mile widziana znajomość Service Now

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju zawodowego oraz jasną ścieżkę kariery
- Szkolenia wstępne
- Pracę w środowisku międzynarodowym w dynamicznie rozwijającym się centrum biznesowym w Krakowie
- Pakiet benefitów
- Biznesowe godziny pracy

Dodano dnia: 04-02-2020

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Grafton Recruitment Sp. z o.o.