Specjalista ds. HR i Administracji

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Manpower Group Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 412). Dla naszego Klienta - firmy z branży informatycznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. HR I ADMINISTRACJI

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego w widełkach: 5 000 - 7 000 zł brutto/msc,
- zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę,
- możliwości podnoszenia własnych kwalifikacji poprzez indywidualne plany rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej, rozbudowaną ścieżkę kariery w międzynarodowym środowisku, dzielenie się wiedzą,
- pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
- możliwość udziału w Programie Poleceń (nawet do 5000 zł za rekomendację pracownika),
- dogodną lokalizację biura,
- darmowy parking,
- pokój gier,
- strefę relaksu z ping-pongiem i piłkarzykami!

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie i piśmie,
- doświadczenie w dziale HR,
- praktyczna znajomość Prawa Pracy,
- wysoki poziom samodzielności w pracy, aktywne przejmowanie inicjatywy,
- wielozadaniowość i dobra organizacja (priorytetyzacja, nastawienie na cele)
- doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Zakres zadań:

- HR (około 45% czasu)
- dbanie o prawidłowość procesów personalnych w firmie - zgodnie z
obowiązującym Prawem oraz wewnętrznymi standardami,
- wsparcie dla pracowników i liderów,
- koordynowanie nowych zatrudnień (screening telefoniczny, planowanie
rozmów rekrutacyjnych, przeprowadzeni spotkań, przygotowywanie
ofert, przekazywanie informacji zwrotnych),
- przygotowywanie i obsługa dokumentów związanych z zatrudnieniem,
- zgłaszanie nieobecności pracowników przy pomocy wewnętrzych i
zewnętrznych systemów informatycznych,
- koordynacja obiegu dokumentów płacowych,
- raportowanie.

-ADMINISTRACJA (około 45% czasu)
- dbanie o dostępność artykułów biurowych,
- przetwarzanie dokumentów finansowych (faktury, formularze, wnioski,
zestawienia wydatków, karty kredytowe itd.) -kontrola terminowości opłat,
- kontakt z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi np. kurierskie,
- organizacja imprez firmowych (np. przyjęcie świąteczne),
- archiwizacja dokumentów zgodnie z polityką firmy,
- ścisła współpraca z zespołami w Wielkiej Brytanii i USA.

-INNE (około 10% czasu)
-projekty poboczne,
-wsparcie dyrektora operacyjnego.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz wiedzieć więcej?
Prześlij swoje CV na adres mailowy: bielsko.slowackiego@manpower.pl z dopiskiem "Specjalista ds. HR i Administracji".

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

KLAUZULA INFORMACYJNA:
Administratorem danych osobowych jest:
Manpower Group Sp z o.o, ul. Prosta 68 , 02-014 Warszawa, NIP: 5262493733
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ManpowerGroup (ManpowerGroup Sp. z o.o., MP Transactions Sp. z o.o., MP Services Sp. z o.o., ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o., Proservia Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Prostej 68 w Warszawie, 00-838, MP Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 w Łodzi wchodzących w skład ManpowerGroup; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.).

Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.”

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.

Dodano dnia: 18-12-2019

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty ManpowerGroup Sp. z o.o.