Specjalista ds. zatrudniania Cudzoziemców

Lokalizacja: Kraków

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków
* Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji związanej z zatrudnianiem cudzoziemców
* Reprezentowanie klientów przed urzędami (urzędy wojewódzkie, urzędy pracy, Urząd ds. Cudzoziemców)
*Przygotowywanie oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do prowadzenia postępowań
*Wypełnianie i kompletowanie wniosków dotyczących uzyskania zezwolenia na pobyt oraz pracę
*Wsparcie działu w pozostałych zadaniach związanych z obsługą kadrowo-płacową pracowników

Wymagania
*Umiejętność analitycznego myślenia
*Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja z cudzoziemcami)
*Czynne prawo jazdy kat B.
*Dokładność i terminowość w wykonywaniu zadań
*Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie zdolności komunikacyjne

Mile widziane
*Doświadczenie w księgowości
*Doświadczenie na stanowisku związanym z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce
*Znajomość przepisów i wymogów dotyczących legalizacji pobytu oraz pracy cudzoziemców

Oferujemy
*Wdrożenie i szkolenie, które pozwolą Ci wykonywać Twoje zadania i osiągać cele tak skutecznie, jak to możliwe
​*Wynagrodzenie zależne od doświadczenia
​*Pakiet świadczeń – współfinansowana karta Multisport, szeroki pakiet opieki medycznej, opcjonalne ubezpieczenie na życie i lekcje języka angielskiego
*Śniadania zespołowe w piątki oraz imprezy integracyjne
*​Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej kilka dni w miesiącu (po początkowym okresie wdrożenia)
*Wygodne biuro, kuchnia z wieloma przekąskami i udogodnieniami
*Dogodna lokalizacja z łatwym i szybkim dostępem komunikacją miejską (15 minut tramwajem do centrum miasta) oraz stojakiem na rowery dla osób jeżdżących na rowerach

Dodano dnia: 04-12-2019

Infolet

Zobacz wszystkie oferty Infolet