Młodszy Specjalista/Specjalista w dziale HR z językiem niemieckim (m/k)

Lokalizacja: Kraków

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla Naszego Klienta, globalnej firmy rozwijającej swoją markę na rynku polskim, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:
• Wszelkie działania związane z rekrutacją nowych pracowników;
• Współpraca przy organizowaniu sesji Assessment Center;
• Przygotowanie niezbędnej dokumentacji;
• Kontakt z Klientami;
• Aranżowanie imprez firmowych;
• Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji.

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego i niemieckiego;
• Komunikatywność;
• Obsługa pakietu MS Office;
• Gotowość do pracy w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju w różnych obszarach HR;
• Pakiet benefitów;
• Pracę w zgranym zespole;
• Elastyczne godziny pracy;
• Kursy językowe.

Dodano dnia: 11-11-2019

CPL Jobs

Zobacz wszystkie oferty CPL Jobs