Specjalista ds. rekrutacji

Lokalizacja: Gliwice

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska

Redagowanie oraz publikacja ogłoszeń o pracę
Współpraca z portalami internetowymi, biurami karier, PUP
Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na wszystkie szczeble
stanowisk
Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z
kandydatami, udział w Assessment Center
Analiza zebranych dokumentów aplikacyjnych
Nadzór nad procesem zatrudniania kandydatów
Raportowanie działań do Kierownika HR
Wsparcie działu HR w bieżących tematach

Oczekiwania wobec kandydata:

Wykształcenie wyższe (mile widziane: zarządzanie zasobami ludzkimi bądź
pokrewne)
Mile widziane doświadczenie w Agencji Pracy Tymczasowej
Poparte sukcesami doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji na
wszystkie szczeble stanowisk - również rekrutacje masowe/pracowników tymczasowych
Umiejętność korzystania z różnych źródeł pozyskiwania kandydatów
Doskonałe umiejętności komunikacyjne
Umiejętność prowadzenia kilku projektów równocześnie
Umiejętność pracy pod presją czasu
Dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft Office (w tym Excel)
Prawo jazdy kat. B
Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Korzyści

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych w obszarze HR
Możliwość inicjowania i wprowadzania własnych pomysłów i usprawnień
Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
Gliwice

Dodano dnia: 05-11-2019

Jobme SA

Zobacz wszystkie oferty Jobme SA