Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja: Dębica

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie dokumentacji płacowej oraz sporządzanie list płac
• Sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS)
• Tworzenie dokumentacji kadrowej
• Prowadzenie teczek osobowych pracowników
• Przygotowanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy
• Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych
• Rozliczanie ewidencji czasu pracy oraz prowadzenie ewidencji absencji pracowników
• Monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP
• Prowadzenie dokumentacji i rozliczeń umów cywilno-prawnych
• Prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych (mile widziana znajomość europejskiego prawa pracy)
• Znajomość systemu kadrowo - płacowego (mile wdziana znajomość systemu CDN OPTIMA oraz programu Płatnik )
• Umiejętność naliczania wynagrodzeń i zasiłków
• Umiejętność tworzenia analiz i raportów
• Wykształcenie wyższe
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• Doskonała organizacja pracy, umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie
• Samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie, otwartość na zmiany
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników
• Możliwość samodzielnego realizowania zadań
• Szkolenia i rozwój
• Prywatną opiekę medyczną
• Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku
• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych procesów rekrutacji, prowadzonych przez PRO-Search, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)”. Administratorem danych jest PRO-Search z siedzibą w Krzemienicy 649B, 37-127 Krzemienica, NIP:8151754155, REGON:180350660. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich usunięcia/poprawiania. Zebrane dane osobowe zostały przez Panią/Pana podane dobrowolnie.

Dodano dnia: 22-07-2019

PRO-Search

Zobacz wszystkie oferty PRO-Search