Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja: Warszawa

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista DS. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej, rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników;
• Sporządzanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców;
• Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, sprawozdań GUS;
• Obsługa systemu kadrowo-płacowego XPERTIS kadry i płace oraz programu Płatnik;
• Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi, dostawcami usług medycznych i sportowych;
• Sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych;
• Śledzenie zmieniających się przepisów Prawa Pracy i wynagrodzeń.

Wymagania:

• Minimum 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
• Mile widziane doświadczanie w obsłudze spółki typu SSC lub BPO;
• Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym;
• Dobra znajomość języka angielskiego;
• Znajomość oprogramowania MS Office, w szczególności Excel;
• Systematyczność, obowiązkowość, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
• Umiejętność pracy pod presją czasu;
• Komunikatywność i umiejętności interpersonalne;
• Dyspozycyjność.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy;
• Życzliwą atmosferę pracy w zespole;
• Pakiet medyczny;
• Pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, zajęcia językowe).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.)"

Dodano dnia: 03-07-2019

Kelly Services Poland

Zobacz wszystkie oferty Kelly Services Poland