Trainee in Talent Acquisition Center

Lokalizacja: Skawina

Ogłoszenie Agencja Pracy

Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo.

W Polsce Valeo Posiada 4 duże zakłady oraz centralę sprzedaży i dystrybucji - Valeo Service Eastern Europe W Warszawie. Wszystkie zakłady produkcyjne znajdują się w południowej części kraju, z czego 3 w województwie małopolskim: Zakład Produkcji Systemów Chłodzenia Silnika w Skawinie, Zakład Produkcji Systemów Wycieraczek w Skawinie, Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie oraz jeden na terenie województwa śląskiego: Zakład Produkcji I Regeneracji Systemów Napędowych Valeo w Czechowicach-Dziedzicach.

W Skawinie zlokalizowane jest również centrum usług wspólnych dla takich obszarów jak: finanse/księgowość, IT, HR, zakupy oraz zarządzanie łańcuchem dostaw.

Obecnie poszukujemy

Stażysty/-ki do Działu Talent Acquisition Center

do Centrum Usług Wspólnych w Skawinie.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie Kandydatów na stanowiska stażowe, specjalistyczne oraz inżynierskie dla Zakładów Valeo w Polsce;
  • Umawianie spotkań rekrutacyjnych;
  • Wprowadzanie danych do systemu rekrutacyjnego;
  • Udział w wydarzeniach Employer Branding'owych;
  • Wsparcie rekruterów w bieżących działaniach.

Wymagania:

  • Student/-ka III-IV roku studiów (mile widziane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Socjologia);
  • Dyspozycyjność 3-5 dni w tygodniu;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność wyszukiwania potrzebnych informacji w Internecie;
  • Zdolności komunikacyjne;
  • Skrupulatność, dokładność oraz dobra organizacja pracy;
  • Chęć nauki i otwartość na nowe doświadczenia w obszarze HR.

Oferujemy:

  • Płatny staż w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku;
  • Bardzo dobre warunki pracy, opiekę medyczną;
  • Przyjazną atmosferę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV:

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Valeo Autosystemy Sp. z o.o., Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o, Valeo Siemens eAutomotive Sp. z o.o. oraz Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

Chcąc wziąć udział w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli:

“Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Dodano dnia: 29-06-2019

Valeo

Zobacz wszystkie oferty Valeo