Stażysta/ka w Dziale HR

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta międzynarodowego koncernu branży FMCG poszukujemy:

Warszawa - Wilanów

Zadania wsparcia zespołu HR w:

  • organizacji szkoleń,
  • projektach rekrutacyjnych i obsłudze systemu rekrutacyjnego,
  • współtworzeniu komunikacji wewnętrznej,
  • w działaniach Employer Branding (m.in. targi pracy, warsztaty na uczelniach),
  • w zakresie administracji personalnej.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,
  • student 4-5 roku lub absolwent studiów ekonomicznych lub Zarządzania Zasobami Ludzkimi,
  • biegła obsługa pakietu MS Office (Excel/Power Point),
  • proaktywność i zdolności analityczne,
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin.

Oferujemy:

  • 6 miesięczny płatny staż w dziale HR,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość poznania funkcji Działu HR w dużej międzynarodowej organizacji,
  • benefity na preferencyjnych warunkach,
  • branie udziału w interesujących projektach HR.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych zgód:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 114 - pokaż numer telefonu - Katowice, KRS 152 - pokaż numer telefonu - 4: 1) Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE. 2) W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE. 3) W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE. 4) Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 152 - pokaż numer telefonu - 4 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o. 1) W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE. 2) W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE. 3) W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE.
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

Dodano dnia: 15-06-2019

Gi Group

Zobacz wszystkie oferty Gi Group