Ambasador KPMG

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

KPMG header

Ambasadorzy KPMG to program dla studentów, dający możliwość poznaniaspecyfiki pracy w branży audytorsko-doradczej oraz stanowiący przepustkę do podjęciaw przyszłości pracy w KPMG.

Kto może wziąć udział w programie?

Do programu zapraszamy studentów II lub III roku studiów pierwszego stopnia lub II, III, IV roku jednolitych studiów magisterskich studiujących kierunki ekonomiczne i prawnicze, a także zarządzanie, finanse, bankowość, ubezpieczenia lub nauki ścisłe, którzy chcieliby w niedalekiej przyszłości podjąć pracę w branży audytorsko-doradczej.

Jakie są obowiązki Ambasadora?

  • realizacja samodzielnych projektów przy współpracy z działem marketingui komunikacji oraz działem HR,
  • współpraca przy organizacji targów pracy, konferencji oraz warsztatów dla studentów i absolwentów uczelni wyższych,
  • reprezentacja firmy w środowisku akademickim,
  • promocja konkursów i programów skierowanych do studentów i absolwentów, które KPMG organizuje na uczelni Ambasadora,
  • dystrybucja materiałów informacyjnych i wizerunkowych KPMG na uczelniach wyższych, przy współpracy z biurem karier.

Jakie są benefity programu Ambasadorzy KPMG?

  • semestralne stypendium,
  • doładowanie karty miejskiej zgodnej z miastem uczelni Ambasadora przez cały okres trwania programu,
  • voucher na zagraniczne wakacje dla najbardziej aktywnego Ambasadora,
  • 3 wyjazdy integracyjne i 3 certyfikowane szkolenia merytoryczne,
  • iPhone służący jako narzędzie pracy na czas trwania programu,
  • skrócona ścieżka rekrutacji w przypadku aplikacji w przyszłości do KPMG,
  • bezpośredni kontakt z pracownikami firmy i możliwość poznania firmy odtzw. „kuchni”,
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i zdobycia doświadczenia w prowadzeniu projektów,
  • możliwość stworzenia sieci kontaktów biznesowych w oparciu o szeroką współpracę KPMG ze środowiskiem akademickim,
  • Welcome Pack: bluza, koszulka polo, plecak, komplet wizytówek oraz legitymacja Ambasadora KPMG
  • certyfikat uczestnictwa w programie „Ambasadorzy KPMG”.

Jak aplikować?