Asystent/-ka z językiem francuskim- od zaraz!

Lokalizacja: Wrocław

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce: Wrocław
Nr referencyjny: JO-1905-430648

Zadania na stanowisku:
• Bieżące wsparcie administracyjne.
• Prowadzenie i nadzorowanie kalendarza spotkań, konferencji itp.
• Przygotowywanie prezentacji i raportów.
• Organizowanie i rozliczanie podróży służbowych.

Oczekujemy:
• Znajomości języka francuskiego na poziomie bardzo dobrym B2/ C1.
• Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym B1.
• Mile widziane doświadczenie na stanowisku administracyjnym.
• Znajomości pakietu Microsoft Office (Excel, PowerPoint, Outlook).
• Komunikatywności, zdolności organizacyjnych i skrupulatności.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę.
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.
• Liczne benefity np.: kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie, opiekę medyczną, bilety do kina i teatru, świeże soki i owoce.
• Możliwośc podniesienia kompetencji językowych dzięki dofinansowaniom do kursów językowych.

Dodano dnia: 31-05-2019

CPL Jobs

Zobacz wszystkie oferty CPL Jobs