STAŻYSTA W CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH

Lokalizacja: Tychy

Ogłoszenie Agencja Pracy

Opel/Vauxhall Shared Services Center zlokalizowane w Tychach jest wewnętrzną jednostką firmy, która centralizuje procesy takie jak kadry/płace oraz podróże służbowe. Każdego dnia wspieramy ponad 30 000 pracowników naszych fabryk oraz obszarów administracyjnych na świecie.

W związku z planowanym rozwojem naszego centrum poszukujemy obecnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • udział w szkoleniach wprowadzających
  • poznanie procesów HR, Performance Management, Access Management
  • realizacja projektu stażowego pod nadzorem doświadczonego opiekuna
  • wspieranie pracy operacyjnej Opel/Vauxhall Shared Services Center
  • procesowanie transakcji kadrowych i aktualizacja danych w systemach HR
  • procesowanie zwolnień lekarskich pracowników w systemie HR
  • przygotowywanie raportów
  • wsparcie zespołu w innych bieżących zadaniach administracyjnych

WYMAGANIA:

  • student(-ka) ostatniego roku studiów I/II stopnia lub absolwent(-ka) do 6 miesięcy po obronie
  • dobra znajomość języka angielskiego / hiszpańskiego / niemieckiego,
  • znajomość pakietu MS Office
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • dostępność 30-40 godz. tygodniowo

OFERUJEMY:

  • możliwość pracy w nowoczesnej firmie kreującej trendy na rynku motoryzacyjnym
  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku
  • 6-miesięczny płatny staż
  • umowę cywilno-prawną
  • pakiet szkoleń

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 04-05-2019

Opel Manufacturing Poland

Zobacz wszystkie oferty Opel Manufacturing Poland