Nauczyciel

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Agencja Pracy

International Education Center zajmuje się szeroko rozumianą edukacją. W ramach swojej działalności zrzesza nauczycieli z różnych krajów. Prowadzi między innymi działalność szkoleniową, wspierając rodziców oraz firmy, a także od ponad 5 lat prowadzi międzynarodową placówkę Bright Beginners.

Bright Beginners to międzynarodowe anglojęzyczne przedszkole, tworzone przez nauczycieli i dzieci z różnych stron świata. Łączą nas wspólne wartości. Naszym celem jest stworzenie bezpiecznego, pełnego, wzajemnego szacunku środowiska, gdzie dzieci będą się rozwijać zgodnie ze swoim potencjałem.

Nauczyciel

Lokalizacja: Ślęza, Wrocław.

Profil kandydata:

  • ambitny,
  • pełen pasji,
  • chcący się rozwijać,
  • otwarty,
  • uprzejmy,
  • umiejący współpracować z innymi.

Wymagania formalne:

  • minimum licencjat z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • lub licencjat z filologii angielskiej oraz doświadczenie w nauczaniu dzieci,
  • książeczka sanepidowska.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych,
  • pisanie planów,
  • przygotowanie materiałów do zajęć,
  • uzupełnianie dokumentacji (dziennik, karty obserwacji, raporty rozwoju),
  • spotkania z rodziacami,
  • współorganizacja imprez i uroczystości.

Co oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy,
  • praca z mała grupą (maksymalnie 15 dzieci, dwoje nauczycieli),
  • współprowadzenie zajęć z native speakerem języka angielskiego,
  • praca 6-7 godzin dziennie,
  • komfortowe warunki lokalowe (pokój nauczycielski, kuchnia, łazienka, biblioteka),
  • bardzo dobra atmosfera pracy,
  • szkolenie i wsparcie przez doktora pedagogiki z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem w nauczaniu dzieci,
  • dofinansowanie szkoleń,
  • posiłek (przygotowywany na miejscu przez kucharkę),
  • umowa o pracę,
  • bardzo dobre wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 25-04-2019

International Education Center

Zobacz wszystkie oferty International Education Center