HR Specialist

Lokalizacja: Warszawa

Ideamotive — firma technologiczna z Warszawy poszukuje specjalisty HR. My zapewnimy Ci możliwość rozwoju, startupową atmosferę (biuro w domu z ogrodem na Żoliborzu) i benefity(Luxmed, 24 płatne dni wolne). Od Ciebie wymagamy warsztatu do oceny kandydatów, samodzielności i systemowego podejścia do sprawowanych obowiązków.

Obowiązki:
- Organizacja i wykonywanie procesu rekrutacji oraz innych procesów HRowych,
- Weryfikacja twardych i miękkich umiejętności nietechnicznych kandydatów,
- Wspomaganie indywidualnego i grupowego rozwoju talentów,
- Organizacja eventów firmowych,
- Krzewienie marki Ideamotive wśród programistów,
- Analiza i budowanie ducha zespołu,

Wymagania:
- Posiadanie warsztatu i narzędzi do weryfikacji cech osobowości,
- Asertywność oraz umiejętności negocjacyjne,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 lub wyższym,
- Umiejętność podejmowania decyzji w warunkach niepewności,
- Samodzielność,
- Systemowe podejście do sprawowanych obowiązków,

Mile widziane:
- Doświadczenie w rekrutacjach IT,
- Wykształcenie psychologiczne lub podobne,
- Znajomość elementów prawa związanego z HR,
- Znajomość języka rosyjskiego,

Oferujemy:
- Wynagrodzenie do 5000 zł (umowa o dzieło lub FV netto),
- Macbook + monitor,
- Prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
- 24 płatne dni wolne rocznie,
- pracę w startupowej atmosferze w naszym biurze na Żoliborzu.

Dodano dnia: 12-04-2019

Ideamotive

Zobacz wszystkie oferty Ideamotive