Konsultant wsparcia klienta z j.niemieckim

Lokalizacja: Szczecin

Ogłoszenie Agencja Pracy

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Zadania na stanowisku:

  • Wsparcie techniczne Klientów przez telefon, e-mail i czat,
  • Udzielanie informacji dotyczących usług i produktów,
  • Bieżące wsparcie administracyjneMiejsce na nową ofertę.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Chęć i zapał do pracy,
  • Zainteresowanie branżą IT- mile widziane.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Duże możliwości awansu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet benefitów:karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie,
  • Pakiet relokacyjny.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 04-04-2019

ManpowerGroup

Zobacz wszystkie oferty ManpowerGroup