JUMP Staż w Dziale Ciągłego Doskonalenia

Lokalizacja: łódzkie

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

JTI header

Miejsce pracy: Stary Gostków

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie przez okres 6 miesięcy w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Dostęp do siłowni na terenie fabryki
  • Transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Ozorków, Biała k. Strykowa, Kutno)

Czym będziesz się zajmować?

  • Wsparciem prawidłowego funkcjonowania programu 5S3R
  • Wsparciem prawidłowego funkcjonowania Systemu Sugestii
  • Aktywnym wsparciem pozostałych działań prowadzonych przez Dział Ciągłego Doskonalenia

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

  • Jesteś absolwentem lub studentem ostatniego roku studiów (preferowane kierunki: zarządzanie produkcją, inżynieria produkcji lub inne związane z produkcją)
  • Znajomość pakietu MS Office nie jest Ci obca- w szczególności MS Excel, PowerPoint, Visio
  • Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim, zarówno w mowie jak i piśmie
  • Znasz narzędzia Lean Manufacturing (Kaizen, 5S, System Sugestii, Problem Solving)
  • Jesteś otwarty, komunikatywny i pozytywnie nastawiony do pracy z dużą ilością osób
  • Jesteś kreatywny oraz przejawiasz innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów
Nagrody i wyróżnienia

Dodano dnia: 23-03-2019

JTI Polska Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty JTI Polska Sp. z o.o.