Staż w Dziale Rekrutacji

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Ogłoszenie Agencja Pracy

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

Jeżeli jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenia w Dziale Rekrutacji w Grodzisku Mazowieckim, zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Zakres zadań:

  • Administrowanie systemem rekrutacyjnym Danfoss: otwieranie procesów rekrutacyjnych, przygotowywanie ogłoszeń, zamykanie procesów.
  • Weryfikacja CV.
  • Uczestnictwo w spotkaniach z managerami zatrudniającymi wraz z dedykowanym Rekruterem.
  • Wsparcie w rozmowach rekrutacyjnych.
  • Administrowanie bazą danych oraz talent matching.
  • Przeprowadzanie pierwszego wywiadu telefonicznego.
  • Umawianie spotkań z kandydatami.
  • Regularna komunikacja z naszymi kandydatami.
  • Weryfikacja referencji.

Nasze oczekiwania:

  • Student ostatniego roku studiów lub absolwent.
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  • Język angielski w stopniu biegłym.
  • Komunikatywność, pracowitość i umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja czasu pracy, skrupulatność.
  • Umiejętność komunikacji na różnych szczeblach organizacji.
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w obszarze Rekrutacji lub HR.

Oferujemy:

  • Płatny staż na podstawie umowy zlecenie w terminie 05.2019 – 07.2019 z możliwością przedłużenia.
  • Unikalną możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego u jednego z wiodących na świecie producentów w branży energooszczędnych rozwiązań.
  • Profesjonalne wsparcie ze strony opiekuna stażu i całego zespołu.
  • Dofinansowanie do obiadów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz"

Dodano dnia: 23-03-2019

Danfoss Poland

Zobacz wszystkie oferty Danfoss Poland