Operator Kontroli Bezpieczeństwa

Lokalizacja: mazowieckie

Ogłoszenie Agencja Pracy

ACS Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze", wiodącego podmiotu lotniczej infrastruktury transportowej w Polsce - lidera rynku, zarządzającego m.in. Lotniskiem Chopina w Warszawie.

ACS jest jedną z wyspecjalizowanych spółek Grupy Kapitałowej PPL, zajmujących się obsługą pasażerów w polskich portach lotniczych. Jako certyfikowany podmiot o uprawnieniach SUFO (Specjalistyczna Uzbrojona Formacja Ochronna) ACS świadczy przede wszystkim usługi z zakresu ochrony i kontroli bezpieczeństwa pasażerów i bagażu. Drugi profil działalności przedsiębiorstwa to obsługa portów lotniczych (w tym sprzątanie i obsługa parkingów). Dodatkowo Spółka prowadzi także Ośrodek Szkolenia „ACS” oferujący szeroki zakres szkoleń i kursów z obszarów m.in. detektywistyki, antykorupcji, ochrony, bezpieczeństwa czy obronności.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPERATOR KONTROLI BEZPIECZEŃSTWA

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres Obowiązków:

  • wykonywanie kontroli bezpieczeństwa na terenie lotniska.

Wymagania:

  • posiadanie obywatelstwa polskiego lub Unii Europejskiej i posługiwanie się biegle w mowie i piśmie językiem polskim;
  • wykształcenie średnie;
  • posiadanie wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej;
  • posiadanie uprawnień osoby dopuszczonej do posiadania broni obiektowej;
  • posiadanie certyfikatu operatora kontroli bezpieczeństwa;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym;
  • umiejętność stosowania oraz właściwej  interpretacji aktów normatywnych oraz obowiązujących przepisów regulujących funkcjonowanie na wskazanym stanowisku;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • obowiązkowość;
  • terminowość i dyspozycyjność;
  • wysoka kultura osobista;
  • profesjonalizm w realizacji powierzanych obowiązków.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie działającej na rynku od ponad 10 lat;
  • pracę w systemie zmianowym dwunastogodzinnym – praca w systemie równoważnym dająca możliwości realizacji innych obowiązków;
  • szeroki pakiet szkoleń zawodowych i specjalistycznych dających możliwość uzyskania uprawnień specjalistycznych oraz awansu;
  • motywacyjny system wynagradzania oparty na frekwencji;
  • prywatną opiekę medyczną (pakiet świadczeń medycznych dofinansowywany przez pracodawcę);
  • świadczenia socjalne (ZFŚS).

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy wyślij swoją aplikację za pomocą "Aplikuj Teraz".

Dodano dnia: 14-02-2019

ACS

Zobacz wszystkie oferty ACS