Headhunter/Freelancer

Lokalizacja: Warszawa

Agencja zatrudnienia EPSN Workforce Poland z siedzibą w Warszawie poszukuje Freelancera zainteresowanego realizacją projektów w zakresie rekrutacji zagranicznych.

Opis stanowiska:

Aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy w sektorze medycznym (rynek brytyjski) Przeprowadzanie procesu selekcji kandydatów zgodnie z określonymi wymogami
Weryfikowanie dokumentów kandydatów
Wspieranie kandydatów w procesie relokacji

Oczekiwania:

Min. roczne doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu kandydatów
Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji zagranicznych
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Gotowość do podjęcia współpracy od zaraz

Oferujemy:

Współpracę na okres 3-miesięczny z możliwością przedłużenia
Współpracę opartą na atrakcyjnym systemie prowizyjnym
Stałą liczbę realizowanych projektów oraz kampanii dla naszych Klientów
Realizację ciekawych projektów zagranicznych
Możliwość pracy zdanej

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem strony.

Więcej informacji o firmie:

EPSN Workforce Poland jest polskim oddziałem firmy rekrutacyjnej o holenderskich korzeniach, EPSN Workforce BV, posiadającej przedstawicieli w 18 krajach Unii Europejskiej.

Dodano dnia: 29-11-2018