Administrator ds. Kadrowych

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Zadania na stanowisku:

  • Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy

  • Sporządzanie raportów i zestawień dotyczących obszarów kadrowych

  • Wprowadzanie danych pracowników do systemu kadrowo-płacowego oraz ewidencjonowanie zmian

  • Odpowiadanie na bieżące zapytania pracowników dotyczące kwestii kadrowych

  • Sporządzanie i archiwizowanie dokumentów kadrowych

  • Współpraca ze Specjalistami ds. Kadrowych w zakresie zapewnienia sprawnego realizowania procesów kadrowych

Wymagania:

  • Znajomość przepisów prawa pracy (w szczególności przepisów związanych z czasem pracy oraz przepisów dotyczących umów cywilnoprawnych)

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Znajomość programu TETA HR i TETA HRM mile widziane

  • Dokładność, terminowość i systematyczność

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 50% naszych Pracowników jest z nami od ponad 5 lat

  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy i ciekawe programy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, platforma z kafeterią benefitów)

  • Dzień urlopu na działania w ramach wolontariatu

  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy)

  • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu Pracowniczego, dofinansowanie pasji Pracowników

Dodano dnia: 20-09-2018