Stażysta ds. administracji/HR

Lokalizacja: Cały kraj

Szczegóły oferty:

Kto: OX Media
Gdzie: Praca zdalna
Stanowisko: Stażysta ds. administracji/HR
Od kiedy: Od zaraz

Kogo szukamy?

Stażysty, który będzie docelowo czuwać nad administracją w zakresie HR naszego gangu.

Zadania:
-administrowanie pracy surykatkowej ekipy (np. rozliczanie czasu pracy, lista płac, urlopy, kwestie formalne),
-przygotowywanie dokumentów i współpraca z działem księgowości,
-wsparcie procesów rekrutacyjnych na nowych członków gangu,
-opieka nad dokumentami: umowy, wnioski,i inne ważne sprawy,
-pomysły na usprawnienia pracy zespołu od strony dokumentów i procesów,
-tworzenie procedur działu.

Wymagania:
-jak na twardziela przystało interesuje cię HR twardy (administracja, tabelki, księgowość)
-jesteś niebezpiecznie zorganizowany, skrupulatny i sumienny,
-masz zdolności komunikacyjne niczym negocjator policyjny,
-masz nielegalnie logiczny umysł i karalnie wysoką skuteczność w realizacji zadań.
-na plus: jesteś studentem kierunków prawa lub administracji

Winny stawianych zarzutów? Pisz na rekrutacja@oxmedia.pl, dlaczego to właśnie Ciebie mamy przesłuchać z dopiskiem ““Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OX Media moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem." W tytule maila wpisz “Rekrutacja - HR staż”

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się pod linkiem:

Dodano dnia: 12-06-2018

OX Media

Zobacz wszystkie oferty OX Media