Specjalista ds. administracji personalnej

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

Opis oferty
Dla naszego międzynarodowego klienta, lidera usług IT poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków
Prowadzenie administracji personalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami

Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem/zwalnianiem pracowników (umowy, aneksy, opisy stanowisk, świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu)

Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym

Doradztwo z zakresu prawa pracy zarówno dla managerów jak i pracowników

Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy

Monitorowanie terminowości badań okresowych medycyny pracy

Przygotowywanie danych na potrzeby naliczania płac

Współpraca z biurem zewnętrznym

Poszukiwane kompetencje
Minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z ZZL)

Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy

Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń

Mile widziana znajomość przepisów zatrudniania obcokrajowców

Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację zarówno w mowie jak i piśmie (praca w środowisku międzynarodowym)

Praktyczna znajomość MS Office

Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalnych

Rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków i bardzo dobrej organizacji pracy własnej

Umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie pod presją czasu

Oferujemy
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej, dobrze prosperującej firmie

Przyjazną atmosferę w pracy

Umowę o pracę, dodatkowy pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe)

Uczestnictwo w szkoleniach oraz niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza: https://coberon.elevato.net/pl/specjalista-ds-administracji-personalnej,j,130

Dodano dnia: 28-05-2018

Coberon Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Coberon Sp. z o.o.