SPECJALISTA ds. KADR

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie

poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:
Specjalista w dziale kadr i szkoleń

Podstawowe obowiązki:
-koordynowanie całego procesu zatrudnienia podległej grupy pracowników tj. prowadzenie dokumentacji pracowniczej (w tym akt osobowych) oraz obsługa systemu kadrowo-płacowego,
-przygotowywanie sprawozdań (m. in. ZUS, GUS, PFRON, MZ),
-administrowanie umowami cywilnoprawnymi,

Wymagania:
-2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z prowadzeniem spraw pracowniczych min. 100 pracowników,
-wykształcenie wyższe związane z obszarem HR (np. kadry i płace, zarządzanie zasobami ludzkimi),
-praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
-dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie oraz miłą atmosferę w Dziale,
-brak monotonii w wykonywaniu obowiązków,
-możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji z dopiskiem „KADRY” w Dziale Kadr i Szkoleń na adres: rekrutacja@wolski.med.pl
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014, poz. 1182) z późniejszymi zmianami" .

Dodano dnia: 16-02-2018

SZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SP ZOZ

Zobacz wszystkie oferty SZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SP ZOZ