HR BUSINESS PARTNER

Lokalizacja: Dąbrówka Wielkopolska

Smart MBC, biuro doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (10973), w związku
z rozwojem firmy - dla swojego Klienta z branży produkcyjnej poszukuje:

HR BUSINESS PARTNERA

Miejsce pracy: Dąbrówka Wielkopolska k. Nowego Tomyśla

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

- planowanie i kształtowanie polityki personalnej w oraz pełna odpowiedzialność za działania HR w firmie,
- tworzenie opisów stanowisk pracy, siatki płac oraz programów motywacyjnych,
- planowanie i realizowanie rekrutacji wewnętrznych oraz nadzór nad ich przebiegiem,
- współpraca z agencjami zewnętrznymi w zakresie leasingu pracowniczego oraz rekrutacji,
- opracowanie, wdrażanie oraz udoskonalenie procesów HR w firmie,
- planowanie rozwoju pracowników, definiowanie ich potrzeb szkoleniowych oraz organizowanie szkoleń na podstawie ustalonych potrzeb,
- planowanie, przygotowywanie i przeprowadzanie ocen okresowych,
- ocenianie i prognozowanie potrzeb kadrowych oraz analiza posiadanych zasobów,
- planowanie i redukcja zatrudnień,
- zarządzanie kompetencjami pracowników,
- budowanie struktury organizacyjnej,
- dbanie o employer branding organizacji w tym nadzór nad projektami w obszarach wewnętrznych oraz zewnętrznych,
- utrzymywanie biznesowych relacji na każdym szczeblu organizacji.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

- wykształcenia wyższego;
- minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze HR,
(HR BUSINESS PARTNER, SPECJALISTA DS. HR, HR MANAGER),
- znajomości języka angielskiego na poziomie średnio – zaawansowanym,
- nastawienia na realizację korzyści indywidualnych oraz zespołowych,
- wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych oraz organizacyjnych,
- umiejętności rozporządzania czasem oraz ustalania priorytetów,
- samodzielności i wysokiego zaangażowania w realizowaniu określonych planów,
- znajomości prawa pracy,
- rzetelności, stanowczości i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- mile widziana również znajomość zagadnień z zakresu kadrowo-płacowego.

CO CI ZAPEWNIAMY:

- samodzielne stanowisko, które przyczyni się do dalszego rozwoju organizacji,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku produkcyjnym, która celuje w -
- nieustanny wzrost poziomu technologicznego oraz pełną dbałość o ekologię,
- możliwość dalszego awansu w perspektywie objęcia stanowiska Dyrektora Personalnego.

Obok pełnego wachlarza możliwości rozwoju, zapewniamy także przyjemną atmosferę pracy oraz wynagrodzenie wyższe niż jego średnia wysokość na podobnych stanowiskach.

Jeśli czujesz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie – wykorzystaj tę okazję!
Czekamy na Ciebie i Twoją aplikację! :-)

Dodano dnia: 09-02-2018

SMART MBC

Zobacz wszystkie oferty SMART MBC