Konsultant ds. Rekrutacji

Lokalizacja: Warszawa

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.
Aktualnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Opis stanowiska:
• Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych.
• Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę.
• Selekcja i weryfikacja napływających aplikacji.
• Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych oraz spotkań z kandydatami.
• Przygotowywanie profili zawodowych.
• Sprawdzanie referencji.
• Budowanie i aktualizowanie bazy kandydatów.
Wymagania:
• Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych.
• Wykształcenie wyższe, preferowane Psychologia, ZZL.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.
• Umiejętność pracy wielozadaniowej i pod presją czasu.
• Kreatywność i dynamizm w działaniu.
Oferujemy:
• Możliwość pracy na samodzielnym stanowisku w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Umowę o pracę.
• Atrakcyjny system wynagrodzenia.
• Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole.
• Możliwość realizacji ciekawych projektów rekrutacyjnych dla klientów polskich i zagranicznych.

Dodano dnia: 30-01-2018

Human Resources Poland

Zobacz wszystkie oferty Human Resources Poland