Junior Recruitment Consultant with fluent English

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Gi Group Sp. z o.o., Nowogrodzka 47a, (4. piętro), 00-695 Warszawa, Tel. 22 890 21 03
www.gigroup.com.pl

Obecnie w związku z ciągłym rozwojem jednego z naszych Klientów – światowego lidera w branży konsultingowej poszukujemy Kandydatów/ek na stanowisko:

Numer referencyjny: RM/HR/10

Opis stanowiska:

• Wspieranie profesjonalnego team’u rekrutacyjnego w codziennych działaniach
• Budowanie profili osobowościowych
• Przygotowywanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę oraz selekcja napływających aplikacji
• Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych z Kandydatami
• Budowanie i aktualizowanie bazy Kandydatów
• Tworzenie raportów po spotkaniach i bieżącej dokumentacji związanej z przebiegiem procesów rekrutacyjnych
• Udział w spotkaniach rekrutacyjnych
• Tworzenie raportów po spotkaniach

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
• Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
• Dyspozycyjność do rozpoczęcia współpracy od zaraz
• Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek – zarządzanie zasobami ludzkimi)
• Wiedza z zakresu prowadzenia etapów rekrutacji, narzędzi rekrutacyjnych i metodologii
• Kreatywność i dynamizm w działaniu
• Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

• Kontrakt na min. 3 miesiące
• Możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz
• Dużą samodzielność w działaniu
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji
• Możliwość współpracy z profesjonalistami w dziedzinie HR w jednej z największych na świecie firm
• Pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Możliwość przedłużenia kontraktu i bezpośredniego zatrudnienia w firmie

Respektujemy równe szanse zarówno kandydatów i kandydatek podczas rekrutacji.

Osoby, które spełniają powyższe wymagania zachęcamy do przesłania CV wraz z zaznaczeniem numeru referencyjnego na adres mailowy:

praca.warszawa@gigroup.com

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Dodano dnia: 21-11-2014

Gi Group Sp. z o. o.

Zobacz wszystkie oferty Gi Group Sp. z o. o.