Asystent w zespole Marketing & Sales

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Opis Stanowiska:

-Przygotowywanie prasówki (wyszukiwanie danych w internecie, pracie , wewnetrznych dokumentach)
-Przygotowywanie prezenctaji, dokumentów
-Case library - budowanie biblioteki przypadków w oparciu o istniejące dane i wcześniejsze requesty
-Bieżące wsparcie zespołu Marketing & Sales (przy koordynowaniu eventów w teamie)

Wymagania:
-Student maksymalnie 3 roku studiów - preferowane kierunki: zarządzanie/marketing/sprzedaż
-Dyspozycyjność - 3 dni tygodniowo
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
-Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie programów PowerPint i Excel)
-Umiejętności organizacyjne

Nasz Klient oferuje:
-Możliwość udziału w ciekawym projekcie i możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku
-Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (współpraca na okres 4 - 6 tygodni)
-Praca w międzynarodowym środowisku, w oparciu o najwyższe standardy
-Konkurencyjne wynagrodzenie

CV prosimy o wysłanie na adres: msoroko@devonshire.pl w temacie wpisujac nazwę stanowiska.

Dodano dnia: 04-11-2014

Devonshire Sp z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Devonshire Sp z o.o.