Staż w Dziale HR

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Obowiązki stażysty:

• prowadzenie projektu stażowego i samodzielna rekrutacja stażystów do innych działów firmy,
• wsparcie zespołu w organizacji szkoleń oraz eventów;
• prowadzenie i wsparcie rekrutacji na stanowiska niższego szczebla;
• wsparcie działu w realizacji bieżących zadań (analizy z obszaru HR, ocena pracownicza),
• przygotowywanie kursów i szkoleń e-learningowych, analiza wyników kursów, obsługa platformy e-learningowej i wsparcie jej użytkowników;

Czego oczekujemy:

• zainteresowania obszarem HR, chęci do nauki oraz inicjatywy w działaniu;
• komunikatywności i umiejętności budowania dobrych relacji z klientem wewnętrznym;
• bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera, w tym pakietu Microsoft Office (głównie Excel i Power Point);
• umiejętności analitycznych;
• dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin

mile widziani będą studenci ostatnich lat, lub absolwenci kierunków: Psychologia, Socjologia, ZZL.

Co oferujemy:
• płatny staż na okres 6 miesięcy;
• dynamiczną pracę i dużą samodzielność;
• możliwość poznania w praktyce wielu zagadnień i procesów z obszaru HR;
• świetną atmosferę pracy;
• poznanie specyfiki pracy dużej organizacji z branży FMCG.

Oferty zawierające CV oraz klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy kierować poprzez link:

Dodano dnia: 24-09-2014

Agros-Nova Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Agros-Nova Sp. z o.o.