Asystent HR- Stażysta/ Praktykant ds. Rekrutacji

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

Opis Firmy:
Jesteśmy międzynarodową firmą rekrutacyjną z 8 letnim doświadczeniem na rynku polskim – z centralą w Warszawie, oddziałami we Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie. Jesteśmy obecni również w Wielkiej Brytanii i w Niemczech.
Zajmujemy się rekrutacją i doradztwem personalnym. Poszukujemy pracowników, znajdujemy miejsca pracy, wskazujemy rozwiązania dotyczące zatrudnienia oraz pomagamy w wyborze drogi kariery i zawodowego rozwoju.
Finalizujemy rocznie ponad 1000 rekrutacji na stanowiska stałe i obsługujemy dziennie przeszło 400 pracowników tymczasowych różnych szczebli, od średnich po wyższe stanowiska kierownicze, rozmaitych branż, jak IT, Finanse i Sprzedaż.

W naszym zespole Professional Services Warszawa, zajmujemy się branżami takimi jak: Finanse, Bankowość, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, HR, Prawo, Administracja, Obsługa Klienta, SSC/BPO, Farmacja. Jesteśmy zespołem konsultantów o różnych charakterach i umiejętnościach, który spaja wspólna pasja- rekrutacja. Stawiamy na współpracę i dzielenie się wiedzą, wymianę doświadczeń. Rozwój wewnątrz firmy jest możliwy dzięki wzajemnemu wsparciu, partnerskiemu podejściu i dobrej atmosferze pracy.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu Researchera, który będzie uczył się naszej metodologii, wspierając Konsultantów w aktywnym pozyskiwaniu kandydatów i prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie.

Opis Stanowiska:
-Wspieranie Konsultantów w procesach rekrutacyjnych,
-Aktywne pozyskiwanie Kandydatów metodą direct search,
-Selekcja CV, wstępne wywiady telefoniczne, weryfikacja kompetencji Kandydatów,
-Wyszukiwanie informacji i ich analiza, zdobywanie wiedzy na temat rynku,
-Intensywne zdobywanie wiedzy i poszerzanie umiejętności przydatnych przyszłemu Konsultantowi,

Wymagania:
-Zainteresowanie obszarem rekrutacji i chęć poznania funkcjonowania agencji rekrutacyjnej,
-Zdolność do szybkiego uczenia się, motywacja do rozwoju,
-Samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań, proaktywność, inicjatywa, pomysłowość,
-Umiejętność wyszukiwania informacji, analizowania i logicznego łączenia faktów,
-Dobra organizacja własnej pracy, sumienność, odpowiedzialność, wytrwałość,
-Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
-Dostępność min. 30 godzin tygodniowo,
-Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie,
-Doświadczenie w firmie rekrutacyjnej lub w telefonicznym kontakcie z Klientem będzie atutem,

Oferujemy:
-Staż z możliwością przedłużenia współpracy na stałe,
-Współpracę z zespołem doświadczonych konsultantów,
-Szansę rozpoczęcia pracy w HR z realną możliwością dalszego rozwoju kariery wewnątrz Devonshire,
-Wdrożenie do pracy i integrację,
-Elastyczne godziny pracy,
-Przyjazne środowisko i dobrą atmosferę pracy,
-Lokalizację biura w centrum Warszawy z dogodnym dojazdem,

Dodano dnia: 23-09-2014

Devonshire Sp z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Devonshire Sp z o.o.