Młodszy specjalista z j. francuskim lub niemieckim lub niderlandzkim

Lokalizacja: Poznań

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
• Kompleksowa obsługa procesów biznesowych (HR, Księgowość-Finanse, Obsługa klienta) dla zagranicznych klientów
• Codzienny kontakt z klientami, odpowiadanie na ich pytania, pomoc w rozwiązywaniu zgłaszanych kwestii, utrzymywanie doskonałych relacji z klientami
• Udział w tworzeniu i wprowadzaniu optymalizacji obsługiwanych procesów
• Wprowadzanie danych do systemu, aktualizacje bazy danych
• Tworzenie raportów i analiz
• Współpraca w obrębie zespołu oraz zagranicznymi oddziałami firmy

Wymagania:
• Bardzo dobre znajomość j. niderlandzkiego lub niemieckiego lub francuskiego
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
• Doświadczenie nie jest wymagane, pracodawca zapewnie niezbędne szkolenia
• Zdolności analityczne
• Umiejętności interpersonalne
• Wykształcenie wyższe kierunkowe

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Nowoczesne środowisko pracy
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
• Kartę sportową
• Prywatną opiekę medyczną
• Profesjonalne szkolenia

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV na adres: pawel.rokosa@cpljobs.pl

Dodano dnia: 01-09-2014

CPL Jobs

Zobacz wszystkie oferty CPL Jobs